Освітній фронт: ветерани війни можуть стати вчителями «Захисту України»
Департамент освіти та гуманітарної політики повідомляє: у місті функціонують три осередки предмета «Захист України», де діти здобувають навички, необхідні як у повсякденному житті, так і в умовах небезпеки. Наразі відкрито вакансії на посади вчителів цього предмета, і ветерани, які мають відповідну освіту або кваліфікацію, можуть долучитися до викладання.
Хто може подати заявку і як це зробити?
Колишні військові, які хочуть працювати у школі, можуть розпочати шлях до вчителювання з пошуку вакансій — на порталах працевлаштування, сайтах освітніх установ або безпосередньо на вебресурсах шкіл.
Після цього кандидат проходить співбесіду з адміністрацією навчального закладу та, у разі схвалення, підписує трудовий договір. Наступний крок — підвищення кваліфікації, яке повністю фінансується державою.
Поради для директорів: як підтримати ветеранів у колективі
Для керівників закладів освіти Міністерство освіти і науки розробило спеціальні методичні рекомендації — у них містяться поради, як допомогти ветеранам адаптуватися до роботи з учнями та знайти ефективні способи використання їхнього досвіду в навчальному процесі.
«Захист України»: новий зміст і практичні навички
Нині предмет «Захист України» — це не лише теорія. Зараз його активно оновлюють: акцент зроблено на практичність, актуальність і навички, корисні в кризових ситуаціях.
Відзначимо, що для впровадження реформи вже створено 963 навчальні осередки по всій країні — і Черкаси серед них.
Запрошуємо ветеранів та ветеранок на вакантні посади!
За детальною інформацією звертайтесь:
Адреса: вул. Гоголя, 251, каб. 214 (Департамент освіти та гуманітарної політики)
Контактна особа: Єрьома Олексій
Телефон: +38 (097) 942-46-49