Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

По творчому розпочали новий тиждень у Багатопрофільному молодіжному центрі

Дата: 17.02.2026 10:55
Кількість переглядів: 37

Фото без описуТалановиті діти відділу декоративно-прикладної творчості презентували понад 75 мистецьких виробів на виставці-конкурсі «Знай і люби свій край», яку днями організував заклад.

Творчий захід щорічно збирає дітей шкільного віку міста Черкаси, де вони розкривають свої таланти та здібності у декоративно-ужитковому та образотворчому мистецтві.

У конкурсі взяли участь вироби двох вікових категорій за розділами «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Технічне моделювання» у різних техніках виконання: народна лялька, гончарство та художня кераміка, витинання, художня вишивка, м’яка іграшка, писанкарство, ізонитка, паперова пластика та оригамі, в’язання спицями та гачком, вироби з природних матеріалів, живопис, графіка, інші техніки виконання.

Юні митці продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їхньому виготовленні.

23 кращих вироби візьмуть участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та 2 – в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.


« повернутися

Вхід для адміністратора