Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкаському міському археологічному музеї Середньої Наддніпрянщини відкривається нова розширена експозиція

Дата: 27.02.2026 17:35
Кількість переглядів: 55

Фото без описуЗ нагоди 10-ї річниці від дня заснування музей запрошує черкасців і гостей міста на День відкритих дверей, який відбудеться 1 березня з 12:00 до 18:00 у новому приміщенні.

Вхід - вільний.

На відвідувачів чекає оновлена археологічна експозиція з унікальними знахідками Середньої Наддніпрянщини, інтерактивний ігровий зал (12 археопазлів та гра «Археологічні розкопки»), чотири види археологічних листівок, а також монографія співробітника музею Д. П. Куштана «Міфи міста на Че».

Офіційне урочисте відкриття нового приміщення відбудеться у середу, 4 березня о 12:00. Після цього експозиція розпочне постійне функціонування.

Адреса: м. Черкаси, вул. Гоголя, 222.

Надалі музей працюватиме у звичному режимі - з 12:00 до 18:00, із середи по неділю (вихідні - понеділок і вівторок). Саме тут можна також замовити історико-археологічні екскурсії містом та областю.

Запрошуємо всіх охочих відвідати оновлений музей, відкрити для себе давню історію рідного краю та провести час пізнавально й цікаво разом із родиною та друзями!


« повернутися

Вхід для адміністратора