Учениця Черкаської ДМШ №2 здобула низку перемог на міжнародних мистецьких конкурсах
Вихованка Черкаської дитячої музичної школи №2 Злата Воронюк продовжує успішно представляти свій навчальний заклад на престижних мистецьких конкурсах міжнародного рівня, демонструючи високий рівень виконавської майстерності та здобуваючи нові творчі відзнаки.
Серед її нещодавніх творчих досягнень:
Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «FEBBRAIO D’ORO» (м. Верона, Італія) - диплом лауреата ІІ ступеня.
Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Face Stars» (м. Київ) Центру культурних і освітніх програм - лауреат І премії.
Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Любов до мистецтва» (за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА) - лауреат І премії.
IV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Стихія мистецтв» (м. Київ, мистецький проєкт Splash of Art) - диплом лауреата І ступеня.
За високий професіоналізм, педагогічну майстерність, вагомий внесок у розвиток творчих здібностей учнівської молоді та популяризацію мистецтва подяками організаторів конкурсів відзначено викладачку Ганну Тімченко.
Вітаємо Злату та її наставницю з вагомими досягненнями!