Керівники закладів дошкільної освіти взяли участь у професійному заході Trinity Kids Talks «Освітній лідер 360°: комунікація, лідерство, натхнення»
Директори закладів дошкільної освіти Черкас здійснили професійну поїздку до Києва, де долучилися до заходу Trinity Kids Talks «Освітній лідер 360°: комунікація, лідерство, натхнення».
Подію організовано Центром професійного розвитку педагогічних працівників за сприяння Черкаської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.
Захід відбувся на високому професійному рівні та став ефективним майданчиком для обміну досвідом і професійного зростання. Генеральна директорка Ілона Родзіна подбала про якісну організацію програми: від теплої зустрічі гостей і знайомства з освітнім простором до змістовних виступів спікерів та створення атмосфери відкритого професійного діалогу.
Учасники мали можливість почути актуальні виступи експертів, які поділилися практичним досвідом, сучасними підходами до організації освітнього середовища, ефективної комунікації та управління командою.
Отримані знання та ідеї стануть корисними для подальшого розвитку закладів дошкільної освіти громади та впровадження інноваційних підходів у щоденну практику.