Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

В одній із черкаських шкіл вшанували пам’ять захисника України

Дата: 15.02.2023 18:13
Кількість переглядів: 18

Сьогодні на честь мужнього воїна Геннадія Аркадійовича Міхеля у навчальному закладі, в якому він навчався з 1980 по 1990 року, відкрили меморіальну дошку.

На початку повномасштабного вторгнення 49-річний Геннадій Аркадійович, будучи вже громадянином Ізраїлю, не роздумуючи став на захист Батьківщини. Він був заступником командира окремого стрілецького батальйону з тилу, відповідав за матеріально-технічне забезпечення бригади.

«Герой віддав найцінніше – власне життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Завдяки таким патріотам, ми маємо можливість щоденно жити своїм буденним життям, працювати, навчатися та розвиватися» - зауважила під час відкриття заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак.

Зазначимо, що за ініціативи профільної заступниці міського голови Анастасії Чубіної наразі готується уніфікована модель меморіальної дошки, щоб вшанувати випускників шкіл міста, які віддали своє життя за незалежність України.


« повернутися

Вхід для адміністратора