Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

Черкаські бібліотекарки стали сертифікованими фахівцями з цифрової грамотності

Дата створення: 09:46 16.06.2021

Черкаські книгозбірні прагнуть стати новим сучасним осередком освіти та самоосвіти, а для цього потрібні не лише креативні ідеї та новітні методики, але й головне – читачі. Важливо їх не просто зацікавити, але й розуміти сучасні тенденції у цифровізації. Саме тому Департаментом освіти та гуманітарної політики ЧМР організовані 4-місячні курси з основ цифрової грамотності для працівників бібліотечної сфери міста.

Модель директора школи у сучасному світі, якою вона має бути?

Дата створення: 12:30 11.06.2021

У черкаській міській раді провели публічне обговорення щодо того, яким має бути директор закладу освіти у сучасному світі.

У місті відбувся чемпіонат з класичних шахів

Дата створення: 11:57 11.06.2021

Чемпіонат міста Черкаси з класичних шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодші відбувся у шаховому клубі «Дебют» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР.

До Черкас завітала делегація флотилії Військово-Морських Сил ЗС України

Дата створення: 11:11 09.06.2021

Делегація флотилії Військово-Морських Сил ЗС України на чолі з командиром військової частини, капітаном 1 рангу, колишнім командиром морського тральщика «Черкаси» Юрієм Федашем завітала вчора до Черкас. Міський голова Анатолій Бондаренко разом із Юрієм Петровичем уклали угоду про шефські взаємини між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Управлінням флотилії ВМС ЗС України. Нею закріпили наміри співпраці задля піднесення престижу військової служби, патріотичного виховання молоді Черкас та відновлення українських морських історичних традицій.

Оголошення для кандидатів на посади директорів закладів загальної середньої освіти м.Черкаси щодо проведення конкурсного відбору

Дата створення: 08:59 09.06.2021

Згідно протоколу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заняття вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності м.Черкаси від 08.06.2021 року було ухвалено наступне:

До Всесвітнього дня океанів у Черкасах відбудеться захід "OCEAN DREAM"

Дата створення: 14:22 07.06.2021

Цієї п'ятниці, 11 червня о 19.00, уже традиційно на пляжі Митницький, відбудеться відкрита для всіх вечірка під назвою "OCEAN DREAM". На гостей чекатиме виставка картин, присвячена Всесвітньому дню океанів, арт-терапевтичне малювання та виступ кавер-бенду.

У дитячій музичній школі №5 відбувся звітний концерт у дещо незвичному форматі

Дата створення: 09:46 07.06.2021

На подвір’ї  школою розгорнувся справжній фестиваль «Симфонія родини».

Учні черкаських шкіл провели благодійний бал

Дата створення: 09:18 07.06.2021

Активна учнівська молодь міста, у неділю, затанцювала на площі перед мерією задля благородної мети – порятунок життя однолітка. Підлітки збирали кошти на лікування учню ЗОШ №25 Артему Ротаню, який хворіє на вторинну мієлоїдну лейкемію. Підтримати школярів та допомогти юнаку прийшли також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та його заступниця Марина Гаркава.